Par mums

Stādaudzētava 7rozes ir ģimenes uzņēmums, kurā saimnieko Murīsu ģimene. Mēs audzējam rozes, mežvīteņus (clematis), dažādus vīteņaugus- vīnogas, citronliānas, aktinīdijas, sausseržus, hortenzijas, trompetliānas (campsis), vistērijas. Nelielos daudzumos arī skarainās hortenzijas, krūmmellenes, ēdamos sausseržus, godžī.

Atrodamies Valmierā, tās skaistākajā daļā, netālu no stāvajiem krastiem. Ik gadu stādu sortiments tiek papildināts ar jaunām šķirnēm, veicot jauno šķirņu pārbaudi. Savā dārzā cenšamies iestādīt visus jaunumus, lai zinātu , vai mūsu skarbais ziemeļvidzemes klimats tiem ir piemērots. Mūs apmeklētājiem neliedzam arī dārzu apskatīt.

Cenšamies nodrošināt katram klientam individuālu pieeju, lai cilvēki ierodoties pie mums justos gaidīti, un ejot prom gandarīti. Mūsu izaudzēto var iegādāties uz vietas stādu audzētavā, izbraukumu tirdzniecībā gadatirgos, Valmieras tirgū, pie sadarbības partneriem ar kuriem sadarbojamies, un sūtot ar pakomāta starpniecību.

Stādus audzējam konteineros un podos, un tos var iegādāties no aprīļa līdz oktobrim. Konteinerstādus var stādīt no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Konteinerstādu kompaktais un blīvais sakņu kamols, ļauj ātri iesakņoties, un iestājoties vēsākam laikam, labi pārziemot.